Darau namie atsilenkimus ir save traumuoju!

Darau namie atsilenkimus ir save traumuoju!
 
Dažnai ateina pas mane megėjai sportininkai, ofiso žmonės, kurie sėdi per dieną nuo 8 iki 12 valandų. Visi jie skundžiasi kaklo ir nugaros skausmais, patys namuose bandė GYDYTIS atsilenkimais. Padarius įprastinių atsilenkimų, skausmas dar tik pastiprėdavo. 
 
Nedarykite atsilenkimų, yra daugelis kitų saugių ir netraumuojančių pratimų.
 
Žinoma yra tokių žmonių grupė, kurie daro šimtus atsilenkimų, kad turėtų sixpack’ą. Ir jie niekada jų neišbrauks iš pratimų sąrašo. Kita vertus, norint turėti “6-Pack” daugiau yra mitybos klausimas, o ne daryti tūkstančius susitraukimų pilvo preso!
 
Šis pratimas pagal kai kuriuos tyrimus gali sukelti šimtus kilogramų suspaudimo į jūsų stuburo diskus, o pakartotinis lenkimas galbūt gali suspausti jūsų diskus!
.
Štai kodėl atsilenkimai nėra prasmingi kaip fizinis pratimas, nes jis ne tik suspaudžia nugaros diskus, bet ir jūsų kūnas niekada nėra prašomas sąmoningai atlikti tokį judėjimą!
 
Apibendrinimas, nedaryti atsilenkimų, nes:

1. Kenkia nugaros diskams dėl didelio spaudimo. (NR.2 paveikslas)
2. Kaklo padėtis. Iškarto einame prie netaisyklingos laikysenos. (NR.1 paveikslas)
3. Pilną atsilenkimą galime padaryti net neturėdami pilvo preso, nes paprasčiausiai mes įjungiame kojos lenkėjus ir jų pagalba atsikeliame. Ypatingai jeigu kojos yra užkištos kur nors ir jas kas nors laiko. 
4. Ir jūsų kūnas niekada nėra prašomas sąmoningai atlikti tokį judėjimą! 
 
Scroll to top