Baigėsi metus vykęs projektas ,, JUSIS TRAINING” vaikų sporto akademija

Liepos 5 dieną įgyvendinome metus trukusį projektą „JUSIS TRAINING vaikų sporto akademija“. Projektas buvo bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administravo Švietimo mainų paramos fondas.

Mūsų projekto tikslas buvo padėti vaikams lavinti kūną ir tobulėti kaip asmenybėms. Vaikų sporto treneriai atsako ne tik už vaikų fizinius, techninius ar taktinius gebėjimus, bet ir už žymiai platesnius treniruojamų vaikų psichosocialinės gerovės aspektus. Tad šis projektas susidėjo iš kelių įvairiapusių sporto užsiėmimų, kuriuos išbandė į projektą užsiregistravę jaunieji sportininkai.

Manau, mums tikrai pavyko, nes į akademijos užsiėmimus užsirašęs gausus būrys vaikų treniruočių metu aktyviai ir smagiai leido laiką, kartu su projekto treneriais Mantas Čebatorius ir Nerijus Kasperovicius. Ačiū treneriams už kantrybę ir sugebėjimą sudominti vaikus.

Kas toliau? Mes tikrai nesustosime ir dar labiau patobulinę veiklą kviesime visus mažuosius sportininkus toliau sportuoti ir augti kartu su JUSIS TRAINING klubu. Ačiū Įkvėpti judėti ir visiems dalyvavusiems ir iki greito pasimatymo.

Plačiau kaip atrodė mūsų projektas: https://www.srf.lt/didmiescio-vaikams-judrumo-iprocius-keicianti-nauja-erdve/

Scroll to top