Greta Makovskytė po dviejų kelio kryžminių operacijų

Greta Makovskytė po dviejų kelio kryžminių operacijų. Lietuvos rankinio jaunimo rinktinė.

1. JT: kaip jauteisi po treniruočių? Kaip viskas vyko?
GM: Į JUSIS TRAINING atėjau labai prastos fizinės būklės, todėl teko daug dirbti. Dirbom sunkiai, tačiau su dideliu noru. Kai pagerinau fizinę formą bei atsistačiau po traumos, tapau nuolatinė JUSIS TRAINING klientė, nes palaikyti gerą formą reikia nuolat. Ir nors po kiekvienos treniruotės išeinu “drebančiomis” nuo krūvio kojomis, bet kiekvienos treniruotės dar labiau laukiu.

2. JT: Kaip manai, kodėl patyriai traumą ?

GM: Kojos traumą patyriau du kartus. Prie pirmosios traumos daugiausiai prisidėjo didelis varžybų krūvis bei silpnas fizinis pasiruošimas. Po pirmo nesėkmingo judesio varžybų metu plyšo kelio kryžminiai raiščiai. Galiu tikrai pasakyti, jog į visą šį reikalą žiūrėjau gana pozityviai ir maniau, kad greitai atsistatysiu. Reabilitaciją pradėjau savarankiškai, su kelių kineziterapeutų patarimais. Tačiau vis jausdavau įvairius skausmus, bei nestabilumą kelio srityje, todėl nusprendžiau kreiptis į rimtesnius specialistus – JUSIS TRAINING. Vos po pirmos treniruotės, Mantas apžiūrėjęs mano koją, nukreipė atgal pas chirurgą, kuris po traumos man atliko operacija. Šis liepė iš naujo atlikti visus tyrimus. Na, ir po 6 reabilitacijos mėnesių, sužinojau, kad kelio kryžminiai raiščiai man plyšo iš naujo. Kaip pakomentavo kitas medikas “nei raiščių, nieko nebėra, kaip po sprogimo”. Kodėl taip įvyko iki šiol niekas negali pasakyti, galbūt tai buvo blogai atlikta operacija. Ką gi, žinojau, kad manęs viskas laukė iš naujo. Vėl visa reabilitacija nuo pradžių, dar daugiau darbo bei dar daugiau praleistų čempionato varžybų. Šiuo metu, jei ne JUSIS TRAINING kolektyvas, greičiausiai būčiau išvis nuleidusi rankas. Ir esu be galo jiems dėkinga, kad neleido nuleisti rankų, o skatino judėti į priekį ir dirbo kartu visa reabilitacijos laikotarpį. Drąsiai galiu pasakyti, kad JUSIS TRAINING komanda “suremontavo” man ne tik koją, bet ir galvą.

3. JT: Kuo skiriasi JUSIS TRAINING kolektyvo darbas nuo kitų reabilitacijos specialistų?

GM: JUSIS TRAINING kolektyvas išsiskiria net keletą aspektų. Tai nėra įprasta sporto salė, kurioje dirbi vien su treniruokliais. Geriausias treniruoklis – treneris. Čia kiekvienam klientui suteikiamas ypatingas dėmesys. Taip pat, vienas iš didžiausių privalumų – salėje visada vyrauja gera atmosfera. Ateini į treniruotę ne tik sportuoti, tačiau ir “pasikrauti” gerų emocijų. JUSIS TRAINING kolektyvą rekomenduočiau ne tik visiems sportininkams, bet ir tiems, kurie nori “išsikrauti” po sunkios darbo dienos. Kaip jau minėjau, šis kolektyvas yra neeilinis, todėl niekur kitur nerasite tokios, darbui bei klientams atsidavusios komandos.

Leave a Reply

Scroll to top