Asmeninės treniruotės metu su klientu dirbama individualiai, naudojamas pasyvus raumens ištempimas, sąnario mobilizacija, bei masažas. Vėliau atliekama treniruotė, kurios metu skiriami korekciniai fiziniai pratimai pagal žmogaus funkcines galimybes ir numatytus tikslus.

Šią paslaugą dažniausiai pasirenka šeimos nariai, draugai arba kolegos. Treniruojantis kartu sustiprėja tarpusavio santykiai, dažnai tai suteikia daugiau motyvacijos, galimybė tarpusavyje pasivaržyti, o taip pat ir palaikyti.

Funkcinių judesių atlikimo stereotipo vertinimas, kuris padės greitai ir kokybiškai įvertinti pagrindines griaučių-raumenų sistemos problemas: judesių amplitudės sumažėjimą, asimetriją, kompensacinius judesius bei silpnas grandis, reikalaujančias raumenų stiprinimo ar atpalaidavimo. Funkcinis judesių vertinimas susideda iš septynių atliekamų judesio testų. Pagrindinis testų vertinimo kriterijus – atliekamo judesio stereotipo kokybė. Dauguma žmonių geba atlikti įvairiausius judesius skirtingų veiklų metu, tačiau nesugeba efektyviai išpildyti FMS testo reikalavimų. Tokie asmenys kasdieniniai veiklai atlikti naudoja kompensacinius judesio stereotipus, kad pasiektų savo tikslą. Ilgai užsitęsus šioms kompensacijoms sistema pereikvojama ir jos efektyvumas krenta: daugiau pastangų, kad atlikti tą patį – įprastinį judesį: sąnarių, raiščių, bei raumenų panaudojimas ne pagal normalios biomechanikos principus gali sukelti degeneracinius pakitimus, padidina traumų riziką. Atliktus testą galima parinkti tinkamiausius korekcinius pratimus.

Specializuotas darbas pagal sporto šaką. Skiriami pratimai yra aukšto intensyvumo, orientuoti į sportinio meistriškumo kėlimą. Pradedant treniruotę atliekami apšilimo pratimai, o treniruotės pabaigoje tempimai, bei savimasažas (volavimasis). Pagal poreikį ir galimybes sportininkams atliekami pasyvūs ištempimai, masažas.

Darbo našumas priklauso nuo dirbančiojo fizinės ir mentalinės savijautos. Mes siūlome atvykti į jūsų įmonę ir 2-3 kart per savaitę vesti treniruotes grupėse, pagal poreikį galime atlikti masažus. Esame tvirtai įsitikinę, kad tai paskatins darbuotojus susitelkti darbui, bei pagerins tarpusavio santykius. Todėl tai ne tik poilsis nuo rutinos, sveikatos stiprinimas, bet ir komandos formavimas.