Individuali programa patenkinanti kiekvieno asmeninius poreikius. Tam, kad programa būtų maksimaliai naudinga pratimai bus parinkti pagal gautus kiekvieno kliento testavimo rezultatus siekiant išspręsti raumenų disbalansą ir kaulų sistemos problemas. Taip pat į programą įeina ir laikysenos korekciniai pratimai. Treniruotėje pagerinsite savo sveikatą, bendrą savijautą, lavinsite kūną, didinsite jėgą, lankstumą, ugdysite ištvermę ir koordinaciją, palaikysite bendrą organizmo tonusą. Teisingai parinkdami krūvius padėsime Jums palaikyti gerą fizinę būklę, pagerinti savijautą, numesti svorio ar priaugti raumenų masės.

Programą renkasi dažniausiai sporto mėgėjai, profesionalūs sportininkai arba žmonės, kurie tingi sportuoti, bet nori būti sveiki. Programoje dažniausiai taikoma manualinė terapija + PNF + sportinis masažas.  Aprašas:

  1. Manualinė terapija - su rankų pagalba atkuriama taisyklinga sąnario ar slankstelio fiziologinė padėtis ir grąžinamas judesių laisvumas. Taikoma ne tik gydymui, bet ir profilaktiškai sveikatinimo tikslu. Taip yra užtikrinama paciento fizinių veiksmų visuma, laisvi judesiai ir gyvenimo kokybė.
  2. Propriorecepsinis Neuroraumeninis Aktyvinimas (PNF) – moksliškai pagrįstų technikų rinkinys, skirtas pagerinti raumenų veiklą, susitraukimą, padidinti jėgą ir judesių amplitudę ir sumažinti skausmą. Dažnai naudojamas reabilitacijoje.
  3. Sportinis masažas– tai specifinė masažo forma sportininkų traumų prevencijai ar reabilitacijai, kūno atstatymui po didelio fizinio krūvio. Suaktyvinama kraujotaka minkštuosiuose audiniuose, pašalinami patologiniai dariniai, didinamas mobilumas bei judesio amplitudė, spartinamas gijimo procesas bei mažinamas skausmas.

1.Judesių testavimo metu ieškoma funkcinių judesių sutrikimų. 

2.Manualinio testavimo tikslas nustatyti raumens funkcinį pajėgumą pasireiškiantį sugebėjimu vystyti jėgą adekvačią atsiradusiam pasipriešinimui bei sugebėjimą adaptuotis tam pasipriešinimui augant. Šių sugebėjimų pažeidimas vertinamas kaip raumens nusilpimas ar silpnumas.

3.Kūno biomechanikos įvertinimo ir neurodinamikos testavimo metu išsiaiškinsime jūsų skeleto raumenyno problemas, įvairių skausmų atsiradimo priežastis bei parinksime fizinių pratimų korekcinę programą norint išspręsti šias problemas. 

Raumenų ir kaulų sistemos korekcinė programa sprendžianti įvairių skausmų priežastis. Reabilitacijos tikslas - sumažinti funkcinę raumenų asimetriją, sustiprinti nusilpusius raumenis ir ištempti sutrumpėjusius arba netgi pagerinti koordinaciją, jeigu įmanoma ar reikalinga grąžinti fiziologinę judesio amplitudę. Pagrindinis reabilitacijos orientyras yra fiziologinės judesio amplitudės.

Reabilituodami judėjimo ir atramos sistemą privalome raumenis ne tik stiprinti, bet ir ieškoti, kurie iš jų sutrumpėję ir bandyti atstatyti judesių amplitudę. Atkurti raumenų ir kaulų sistemoje sutrikusias biomechanines grandis. 

Šią paslaugą dažniausiai pasirenka draugai arba šeimos nariai. Treniruotės pritaikytos pagal kiekvieno asmeninius poreikius. Trenerio palaikymas ir motyvacija bus skirti vien tik JUMS. Maksimali pratimų atlikimo technikos priežiūra. Tikslingas ir greitas rezultato siekimas atsižvelgiant į testavimo rezultatus ir fizinę būklę. Sveikatos specialisto konsultacijos sveikos gyvensenos klausimais. 

Pagal individualų susitarimą. Sportininkų rengimas - traumų prevencija, reabilitacija ir fizinių savybių gerininimas naudojant periodizacijos (tinkamo krūvio parinkimas) principus prieš sezoną, tarp sezonų ir sezono metu. Komandų treniravimas, atletinio rengimo programos, fizinių krūvių planavimas ir reguliavimas. Profesionalių sportininkų rengimas reikalauja daug gilesnių biomechanikos bei neurofiziologijos žinių.

Pagrindinė vaikų problema – netaisyklinga (ydinga) laikysena. Ankstyvas šios problemos įvertinimas ir tinkamų pratimų parinkimas gali padėti sustabdyti stuburo, krūtinės ląstos, pėdų deformaciją.  Progresuojant  stuburo iškrypimui jis tampa aiškiai matomas - vienas petys ar klubas pakyla aukščiau už kitą. Taip pat galima pastebėti, jog tokio vaiko mentys yra atsikišusios nevienodai, gali būti stuburo išlinkimas į vieną ar kitą šoną, priekį, ar atgal. Jei ydinga laikysena jau susiformavusi, ją tikrai verta taisyti, tai ne vien išorinis defektas. Bloga laikysena trukdo normaliai vidaus organų veiklai, vėliau atsiranda nuolatiniai nugaros skausmai, dažnai kankina nuovargis, yra trikdoma širdies ir kvėpavimo sistemų veikla. Jusis training specialistai yra sukūrę išskirtinę vaikų korekcinę programą, kuri atneša akivaizdžius ir matomus rezultatus. 

Draugų ar kolegų grupinė treniruotė derinant laiką su JUSIS TRAINING specialistais Jums patogiu laiku. Individuali programa Jūsų grupei pagal Jūsų poreikius, trenerio motyvacija ir palaikymas, tikslingas rezultatų siekimas, maksimali pratimų atlikimo technikos priežiūra ir gera nuotaika garantuota. 

Testavimo paslauga prieinama tiek individualiems atletams, tiek komandos nariams ir suteikia galimybę:
1) Pastebėti išskirtinius talentus;
2) Ypač tiksliai nustatyti sportininkų stipriąsias ir silpnąsias savybes;
3) Periodiškai sekti atletų sportinės formos lygį bei treniruočių efektyvumą;
4) Sumažinti traumų riziką.

 

1 asmeniui – 40 EUR

Iki 3 žmonių – 60 EUR

iki 6 žmonių 90 EUR

Kam skirta:
  1. Norintiems pradėti sportuoti saugiai sporto klubuose ar namuose, bet nežinantiems nuo ko pradėti. Programa bus pritaikyta pagal Jūsų individualius poreikius. 
  2. Sporto mėgėjams ar profesionaliems sportininkams norintiems išvengti traumų sezono metu, palaikyti gerą fizinę formą, rūpintis savo kūnu. Taip pat norintiems  patobulinti staigiosios jėgos, galingumo, greičio ištvermės rodiklius prieš sezoną, tarp sezonų ar sezono metu.
  3. Individuali reabilitacijos programa jūsų problemoms spręsti. 
Trukmė?
Dažniausiai programa trunka 3-4 savaites. 
 
 
Kaip vyksta ir kuo išskirtinė ši paslauga?
Treniruočių ar reabilitacijos programas sudarome pagal Jūsų fizinio pasirengimo lygį. Informaciją apie gyvenimo būdą, sporto patirtį, tikslus, senas traumas ir skausmus papasakosite mums susisiekus per jums patogią platformą. Esant būtinybei galėsime atlikti judesių testavimą, provokacinius skausmo , raumenų ilgio testus ir  iš gautų rezultatų sudarysime individualią programą Jums.
 
Programoje matysite treniruočių dienų skaičių, konkrečius pratimus su video nuorodomis ir komentarais. Visada lauksime jūsų komentarų apie jūsų pasiekimus ir pažangą  ir taip  galėsime komunikuoti ir spręsti iškilusias problemas. Taip pat pritaikysime pratimus pagal jūsų turimą inventorių, pvz., jeigu sportuojate namuose ir jūsų turima įranga limituota – tai nėra problema, nes programą pritaikysime.
Scroll to top